O nas

Mam na imię Ania i jestem mamą piątki wyjątkowych dzieciaków Magdy, Jakuba, Hani, Zuzi i Szymona, dzięki którym potrafię zrozumieć świat dziecka. Moją pasją jest praca z dziećmi. Realizuję się zawodowo jako psycholog dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. W wolnym czasie piszę bajki terapeutyczne.

***********

Jestem psychologiem, terapeutą.

  • Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społeczej w Sopocie.
  • Ukończyłam szkolenie I stopnia Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Solution Focused Brief Therapy – SFBT). Certyfikowałam się w warszawskim Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, które prowadzi Ogólnopolskie Centrum Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.
  • Ukończyłam szkolenie pedagogiczne.
  • Staż odbyłam w Szpitalu SPS ZOZ Lębork na oddziale psychiatrycznym.
  • Pracuję indywidualnie z dziećmi i młodzieżą oraz osobami dorosłymi
  • Prowadzę szkolenia i warsztaty dla rodziców.
  • Odbyłam Szkolenia:
               Depresja i zachowania samobójcze u dzieci i młodzieży – diagnoza, systemy wsparcia, terapia
               Diagnostyka i postępowanie terapeutyczne w zakresie wybranych zaburzeń wieku rozwojowego

Jestem specjalistą psychoterapii uzależnień w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłem Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego na kierunku: “Terapia uzależnień i współuzależnionych”. Ukończyłem Szkolenie „Trening Umiejętności Społecznych (TUS) terapia grupowa dzieci ze spektrum autyzmu”. Ponadto ukończyłem szkolenie z zakresu psychotraumatologii zachowań w zarysie PTSD u dorosłych i dzieci, Psychoterapia PTSD.

Na co dzień współpracuję z Fundacją Wieloprofilowego Usprawniania „Od nowa” w Tczewie. Prowadzę zajęcia TUS w Katolickim Centrum Edukacji w Tczewie. Pracuję z parami, młodzieżą i dziećmi w Centrum Psychologiczno – Pastoralnym „Więź”.

Pracowałem w Wielkiej Brytanii z osobami niepełnosprawnymi w Fundacji „L`Arche”. Przez wiele lat pracowałem z dziećmi w szkole jako nauczyciel.

Prowadzę warsztaty i szkolenia dla szkół.

Mam na imię Magdalena. Jestem córką powyższych wspaniałych ludzi. Obecnie studiuję neurobiopsychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Razem z rodzicami prowadzę warsztaty psychoedukacyjne. Na co dzień prowadzę zajęcia dodatkowe dla dzieci z trudnościami szkolnymi takimi jak dysleksja lub z zaburzeniami neurorozwojowymi takimi jak ADHD czy ze spektrum autyzmu.